آموزش روزانه‌ی کار با نرم‌افزار MAXQDA

آموزش روزانه نرم افزار maxqda کاملا کاربردی و براساس تجربه مدرس است. دکتر شمسی نویسنده این مقاله، سابقه زیاد کار با نرم‌افزار MAXQDA  و همچنین برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی را دارد. ارائه این آموزش‌ها به شما کمک می‌کند تا با قابلیت‌های فوق العاده نرم افزار MAXQDA  آشنا شوید.

آموزش نرم افزار maxqda

آموزش نرم افزار مکس کیودا به گونه‌ای خواهد بود که شما بتوانید از این قابلیت ها در پروژه های پژوهشی تان کاملا کاربردی استفاده کنید. سعی خواهیم کرد به صورت مستمر این آموزش‌ها را در سایت قرار دهیم. این آموزش‌های روزانه به صورت مرحله به مرحله خواهند بود.

یکی از آموزش‌هایی که مدنظر ماست این است که شما را با فلسفه استفاده از نرم‌افزارMAXQDA آشنا کنیم. اینکه چرا باید داده‌های کیفی با کمک نرم‌افزار MAXQDA تحلیل کنیم. چون استفاده از این نرم‌افزار مخالفانی نیز دارد که ادعا دارند روح تحقیقات کیفی با نرم‌افزار تطابق ندارد. 

برای دانلود نرم‌افزار MAXQDA با پشیبانی مناسب به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

رسالت گروه آموزشی هنر تحلیل

یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های گروه آموزشی هنر تحلیل رضایت همراهان گرامی است. این رضایت و اطمینانی که نسبت به آموزش های هنر تحلیل وجود دارد ناشی از پاسخ گویی و پشتیبانی مدون بوده و خواهد بود. در این راستا سعی داریم آموزش روزانه نرم افزار maxqda را در برنامه داشته باشیم. همچنین از راه‌های مختلف می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

رسالت گروه هنر تحلیل

پشتیبانی 360 درجه

گروه آموزشی ما در فضای مجازی و به روش های مختلف با ارائه مشاوره و فایل های آموزشی رایگان، کار پشتیبانی از کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند را انجام می دهند

کاربرد نرم افزار maxqda چیست؟
مطالعه‌ی این مقاله

همراهانی عزیزی که نیاز به آموزش‌های اختصاصی و مشاور در زمینه تحلیل با نرم‌افزارMAXQDA دارند می‌توانند از طریق سامانه واتس آپ که در سایت موجود است، نیازهای آموزشی و سوالات خود را مطرح نمایند.

آموزش پیشرفته

برای دریافت آموزش‌های پیشرفته‌ی نرم‌افزار maxqda که به صورت تصویری تهیه شده است به لینک زیر مراجعه کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش نرم ‌افزار maxqda»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

جلسه اول دوره جامع آموزش نرم‌افزار maxqda را رایگان دریافت کنید

این فرصت استثنایی را از دست ندهید
دانلود کنید
close-link
متخصص گوگل اسکالر(اسکولار) شوید
شرکت در دوره‌ی آموزشی
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن