نرم‌افزار MAXQDA 2020

نرم‌افزاری فراتر از انتظار

نوآوری در پژوهش کیفی با MAXQDA 2020

چه چیزی باعث شده تا محققان کیفی در سراسر جهان MAXQDA را به عنوان نرم‌افزار تحلیلی شماره یک خود انتخاب کنند؟

پاسخ این سؤال را در  MAXQDA 2020 که حاصل بیش از ۳۰ سال تلاش و نوآوری است خواهید یافت. نسخه‌ی جدید این نرم‌افزار بر پایه‌ی قابلیت‌های قبلی شکل گرفته است. اما ویژگیهای فوق‌العاده‌ی جدیدی را نیز در اختیار شما می‌گذارد که در هیچ نرم‌افزار دیگری نمی‌توان یافت.

ویژگی‌های جدید MAXQDA 2020

ارتقاء یادآورنویسی

ارتقاء یادآورها، شما را قادر می‌سازد تا آسانتر و کارآمدتر از گذشته، به یادآورها‌ دسترسی داشته باشید. راحت‌تر یادآور‌ها را نمایش داده و آن‌ها را ایجاد و ویرایش کنید.

یادآور‌ها در maxqda 2020 برای پیگیری ایده‌ها، افکار و دیدگاه‌های تحلیلی شما مهم هستند. یادآور‌ها می‌توانند نقش مهمی در فرآیند تحلیل محقق در پژوهش کیفی داشته باشند. غالباً می‌توانند نقطه شروع نوشتن گزارش‌های کاری شما باشند.

ابزارهای جدید MAXQDA 2020 برای یادآورنویسی

  • نوار کناری جدید: این ابزار در کنار سند شما یک ستون برای یادآور ایجاد کرده است. با این ابزار به راحتی می‌توانید یادآور را در کنار سند مربوطه ببینید.
  • برگه‌ی جدید در فهرست اصلی نرم افزار maxqda: این ابزار امکان دسترسی به همه‌ی یادآور‌ها را برای شما فراهم می‌کند. از این ابزار می‌توانید برای ایجاد memo جدید و جستجوی یادآور‌ها نیز استفاده کنید.
  • پیوندهای یادآور: بخش‌هایی از یک یادآور را به هر بخش از داده‌ها پیوند دهید تا به سرعت به جلو و عقب دسترسی داشته باشید. یا یک یادداشت را به هر تعداد کد و یا بخش‌های کدگذاری شده مرتبط کنید.
  • مدیریت یادآورها (فضای کاری جدید یادآورها برای جستجو، فیلتر و ایجاد یادآور جدید): ویژگی‌های جدید Memo Manager در maxqda 2020 یادآورهای شما را به یک پایه دانش کامل پروژه تبدیل می‌کند.
تحقیق یا پژوهش؟
مطالعه‌ی این مقاله

MAXMap 3.0

در MAXQDA 2020، پیشرفت‌های جدیدی در راستای توسعه پیشرفته‌ترین ابزارهای به تصویر کشیدن تحلیل‌ها حاصل شده است. MAXMaps اکنون با شش مدل جدید، گزینه‌های جدیدی را برای مدل‌های موجود و یک سازنده مدل مفهومی تعاملی کاربر پسند را ارائه داده است.

  • سازنده مدل جدید تعاملی: قبل از ایجاد مدل جدید، تعاملی بودن هر یک از گزینه‌های موجود برای یک مدل را امتحان کنید. با maxqda 2020 در ایجاد مدل مناسب برای نشان دادن داده‌های خود، در وقت صرفه جویی کنید.
  • شش مدل جدید: مدل‌های جدید می‌توانند کدهای پروژه شما را به صورت توزیع در اسناد، کدهای مرتبط و همپوشانی‌ها به تصویر درآورند. همچنین در خلاصه‌ها و تصاویر متن اصلی، کانون توجه را نشان دهند.
  • طراحی مدل: طراحی مجدد پنجره Map Organizer اکنون به شما امکان می‌دهد تا نظرات را به مدل اضافه کنید، مدل‌ها را با کارایی بیشتری سازماندهی مجدد کنید و آن‌ها را در پوشه‌ها گروه‌بندی کنید.
  • گزینه‌های جدید قالب بندی و اشیاء جدید در نرم افزار maxqda: انعطاف پذیری بیشتر برای کار با خطوط و فلش‌ها، توضیحات بهتر برای نشان دادن روابط بین عناصر و بروزرسانی کلی طراحی برای کلیه گزینه‌های قالب‌بندی که به شکلی مشابه نرم‌افزارهای ویرایش متن به نظر می‌رسد و کار می‌کند.
آموزش نرم ‌افزار maxqda
مطالعه‌ی این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

جلسه اول دوره جامع آموزش نرم‌افزار maxqda را رایگان دریافت کنید

این فرصت استثنایی را از دست ندهید
close-link
متخصص گوگل اسکالر(اسکولار) شوید
شرکت در دوره‌ی آموزشی
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا