آموزش روزانه نرم‌افزار maxqda

آموزش روزانه نرم‌افزار maxqda

لوگوی سایت هنر تحلیل

گروه آموزشی و پژوهشی هنر تحلیل

آموزش منظم و روزانه نرم افزار maxqda روشی خوب برای یادگیری است. گروه هنر تحلیل قصد دارد از امروز مجموعه‌ای آموزشی جهت آشنایی با نرم افزار MAXQDA و قابلیت‌های فوق العاده این نرم افزار ارائه نماید. این مجموعه به پژوهشگران جهت جمع‌آوری، سازماندهی، تحلیل و انتشار داده‌ها و نتایج آن کمک خواهد کرد. در این مجموعه آموزشی سعی خواهیم کرد تا شما را به صورت حرفه‌ای و کاملا اصولی با نرم‌افزار MAXQDA آشنا کنیم.

آموزش رایگان

شما می توانید بطور پیوسته از مطالب آموزشی مفید معرفی نرم افزار MAXQDA گرفته تا کار با قابلیت‌های متعدد آن را در قالب پست‌های منظم و واضح که خدمتتان ارائه خواهیم کرد بصورت کاملاً رایگان بهره ببرید.

نوع و نحوه آموزش

آموزش روزانه نرم افزار maxqda کاملا کاربردی و براساس تجربه مدرس که سابقه زیاد کار با نرم‌افزار MAXQDA  و همچنین برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی را دارد، ارائه خواهند شد تا شما با قابلیت‌های فوق العاده نرم افزار MAXQDA  آشنا شوید.

آموزش نرم افزار مکس کیودا به گونه ای خواهد بود که شما بتوانید از این قابلیت ها در پروژه های پژوهشی تان کاملا کاربردی استفاده کنید.

یکی از آموزش‌هایی که مدنظر ماست این است که شما را با فلسفه استفاده از نرم‌افزارMAXQDA آشنا کنیم. چرا اصلا باید داده‌ها با کمک نرم‌افزار MAXQDA تحلیل کنیم چون استفاده از این نرم‌افزار مخالفانی نیز دارد که ادعا دارند روح تحقیقات کیفی با نرم‌افزار تطابق ندارد.

رسالت گروه آموزش و تحلیل نرم افزار MAXQDA

یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های گروه آموزشی هنر تحلیل رضایت همراهان گرامی است و رضایت و اطمینانی که نسبت به آموزش های هنر تحلیل وجود دارد ناشی از پاسخ گویی و پشتیبانی مدون بوده و خواهد بود. در این راستا سعی داریم آموزش روزانه نرم افزار maxqda را در برنامه داشته باشیم.

پشتیبانی و حمایت از مشتری

گروه آموزشی ما در فضای مجازی و به روش های مختلف با ارائه مشاوره و فایل های آموزشی رایگان، کار پشتیبانی از کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند را انجام می دهند

همراهانی عزیزی که نیاز به آموزش‌های اختصاصی و مشاور در زمینه تحلیل با نرم‌افزارMAXQDA دارند می‌توانند به آدرس تلگرامی ما که در زیر آمده است مراجعه کنید.

عزیز شمسی

عزیز شمسی هستم، فارغ التحصیل دکترای رشته آموزش پرستاری. در زمینه پژوهش کیفی و کمی و کار با نرم افزارهای مختلف آموزشی و پژوهشی فعالیت دارم و آموزش ها لازم در این زمینه را به صورت تصویری و صوتی ارائه می دهم. علاوه بر موارد بالا در زمینه مشاوره پروژه های مختلف پژوهشی نیز فعالیت دارم.

مطالب مرتبط

1 دیدگاه برای آموزش روزانه نرم‌افزار maxqda

  mousavizadeh :

  سلام
  آموزش روزانه رایگان Maxqda رو چطوری می تونم داشته باشم؟

   عزیز شمسی :

   سلام درود، شما با عضویت در کانال تلگرام به آدرس @maxqda1 و پیج اینستاگرام به آدرس @analysis_artمی توانید از آموزش های روزانه ما استفاده کنید.

نظر: